Flaška na vodu z recyklovatelného plastu

Dnes se podíváme na zoubek láhvi na vodu. Dlouho jsem používala klasické jednorázové PET láhve než jsem dostala tip na Dropper Original. Moc se mi nelíbilo, že klasická PET láhev toho moc nevydrží, vypadá hrozně, je brzy „zmuchlaná“ a není zrovna ekologická.

Avšak ještě než se pustím do podrobnějších informací o ní, musím předem říct, že k této lahvi nemám téměř žádné výhrady. Lahev mi, teda alespoň prozatím, ve všech směrech vyhovuje, takže negativního vám moc neřeknu.

Šetrná k přírodě

Lahev je kompletně vyrobená z recyklovatelného plastu. Dokonce obdržela certifikaci Cradle to Cradle, která ručí za to, že se veškerý materiál bude moct využívat stále dál.

Kromě toho, tyto typy lahví jsou samy o sobě velmi ekologické proti obyčejným PET lahvím. Dají se používat dlouhou dobu, není potřeba zbytečně kupovat stále nové, díky čemuž se naší planetě také dost ulehčí. Minimálně pro mne je ekologická stránka lahve velkou výhodou.

Praktická

Ne každý se zajímá o ekologii a recyklovatelnost produktů, což je naprosto pochopitelné. Taková láhev oplývá i dalšími výhodami. Je velmi praktická, snadno se čistí, krásně padne do ruky i do téměř každého držáku na láhve. Také je vážně lehká, takže není potřeba zbytečně nosit extra tíhu navíc.

Moc se mi líbí, že z láhve můžu odšroubovat vršek, otočit ho a vznikne tak poměrně pěkně vypadající kelímek na stopce. Někdy si chci jenom tak sednout na trávu a nepít jen z „hrdla do hrdla“. Řešila jsem to dalším kelímkem v tašce, teď mám funkční láhev 2 v 1.

Pěkný design

Pochválit musím také stylový design, který se jen tak neomrzí. Láhev má příjemnou bílou a pastelovou barvu, na výběr bylo z více různých variant, já si vybrala růžovou. Na neotřelém vzhledu lahvi přidává ten zmíněný kelímek na stopce.

A jaké jsou nevýhody?

Jak říkám, úplné nevýhody jsem na lahvi nenašla. Zdá se mi, že plastová část lahve vypadá poměrně křehká. Za tu chvilku pár pádů přežila, a taky ji ještě neměly v ruce moje děti, které mají „děravé ruce“. Líbí se mi a nechci to jen tak testovat, kolik toho vlastně vydrží.

Celkově jsem s lahví naprosto spokojena a mohu ji jedině doporučit. Kdyby jste chtěli také vyzkoušet https://www.econea.cz/dopper-original-lahev-na-vodu-ruzova/

Máte s ní také zkušenosti nebo doporučíte do komentářů nějakou podobnou?

Dopper Original Láhev na vodu v autě u spolujezdce
Dopper Original Láhev na vodu v autě u spolujezdce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *