Vhodný dárek pro milovníky bio

Rádi byste potěšili své blízké, avšak není pro vás lehké vybrat jim dárek, protože jsou vyznavači bio života? Nejedná se o nich těžkého, jelikož v současné době je nabídka bio produktů velice široká. Zde naleznete pár nápadů na dárky pro svou rodinu či známé, jenž tento styl života upřednostňují.

Láhev na pití

Tento dárek je vhodný pro všechny věkové kategorie a také pro vyznavače zero waste. Můžete vybírat z mnoha různých materiálů a zejména designů. Láhev lze využít při sportovních aktivitách, ale i v každý běžný den například v práci.

Pytlíky na ovoce i zeleninu

Dalšími z dárků, které taktéž zaujmou i milovníky zero waste, jsou bavlněné pytlíky na pečivo a síťové pytlíky na ovoce a zeleninu. Díky nim se také do „oběhu“ dostává méně mikrotenových sáčků a příroda tak netrpí.

Přírodní kosmetika

Mezi nejoblíbenější dárky pro ženy patří kosmetika. Pokud je obdarovávanou osobou žena milující kosmetiku, pořiďte jí přírodní variantu ve specializovaném obchodě.

DIY výrobky

Všeobecně platí, že největší radost uděláte dárkem, jenž jste sami vyrobili. Jestliže chcete obdarovat milovníka bio, platí to dvojnásobně. Nezáleží na tom, zda něco upečete anebo vyrobíte. Radost mu zajisté uděláte domácí paštikou, sušenkami, dortem, zavařeninou, mastí a další kosmetikou či DIY výrobky.

Výrobky z bambusu

Klasický zubní kartáček má doma každý, ale ten vyrobený z bambusu? Zakoupit lze několik variant včetně té s barevnými přírodními štětinkami. Dále jsou k dostání i bambusové odličovací tamponky, které lze využívat opakovaně, jelikož je můžete vyprat.
A tamponky to nekončí. Z bambusu se vyrábí i příbory, brčka, talíře a mnoho dalšího nádobí.

Bio potraviny

V současné době není žádný problém navštívit prodejnu s bio potravinami a nějaké z nich vybrat jako dárek. Nabídka těchto speciálních potravin je stále širší a využívá jí více a více lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *